O Nas

Witam Państwa na stronie Fundacji "Krzyś", organizacji która powstała w celu niesienia pomocy mojemu synkowi Krzysiowi i wszystkim innym dzieciom niepełnosprawnym. Fundacja powstała w 2005 roku jako organizacja pożytku publicznego. Dzisiaj jesteśmy dużym ośrodkiem z pełną ofertą rehabilitacyjną i
z profesjonalną kadrą terapeutów. Oferujemy zajęcia bezpłatne oraz odpłatne, w szczególnych przypadkach dofinansowujemy terapię pacjentów rodzin borykających się z problemami finansowymi.  Zapraszam do szczegółowego zapoznania się ze stroną "Krzysia". Znajdziecie Państwo informacje na temat poszczególnych metod rehabilitacji prowadzonych w naszej fundacji.

Agnieszka Wiatrowska
Prezes Fundacji "Krzyś"