Cennik

Od 1 kwietnia 2023 r. zmiana cen za terapię indywidualną, trwającą 45 minut.

• 1 zajęcia w miesiącu- 150 zł.
  • od 2 do 3 zajęć w miesiącu- 130 zł (za każde pojedyńcze spotkanie).
  • 2-5 zajęć w miesiącu- każde po 120 zł.
  • 6-8 zajęć- każde po 110 zł.
  • 9-10 zajęć- każde po 100 zł.
  • Powyżej 10 spotkań w miesiącu- każde 90 zł.
Koszt pojedyńczej terapii biofedback (30 min.) jest stały- 80 zł.

Ważne: Zajęcia należy odwoływać telefonicznie lub sms pod numerem 888910807 minimum na dobę przed wyznaczoną wizytą (do godziny 18 dnia poprzedzającego w w dni robocze oraz do godziny 12:00 przed weekendem i świętami).
ZAJĘCIA NIEODWOŁANE W TERMINIE SĄ PŁATNE 80 ZŁ.

Ceny diagnozy:

• diagnoza integracji sensorycznej- 500 zł
  • rediagnoza- 250 zł
  • diagnoza bilateralna- 180 zł
  • diagnoza Warnke- 180 zł
  • wypożyczenie Brainboya- 150 zł

Za przeprowadzone zajęcia pobierane są opłaty w celu pokrycia kosztów pracy rehabilitantów i wynajęcia sal.

Punktor   Wszystkie zajęcia prowadzone w fundacji trwaja 45 minut.

Punktor   Wystawiamy rachunki za przeprowadzone zajęcia.

Punktor   Dla rodzin pacjentów z niepełnosprawnością, borykających się z trudną sytuacją finsową przewidzane są zniżki. Osoby chcące z niej z korzystać proszone są o     napisanie podania do zarządu fundacji dołączając zaświadczenie o dochodach.