Cennik

• diagnoza bilateralna- 180 zł
  • diagnoza Warnke- 180 zł
  • wypożyczenie Brainboya- 150 zł

Za przeprowadzone zajęcia pobierane są opłaty w celu pokrycia kosztów pracy rehabilitantów i wynajęcia sal.

Punktor   Wszystkie zajęcia prowadzone w fundacji trwaja 45 minut.

Punktor   Wystawiamy rachunki za przeprowadzone zajęcia.

Punktor   Dla rodzin pacjentów z niepełnosprawnością, borykających się z trudną sytuacją finsową przewidzane są zniżki. Osoby chcące z niej z korzystać proszone są o     napisanie podania do zarządu fundacji dołączając zaświadczenie o dochodach.