Cennik

Za przeprowadzone zajęcia pobierane są opłaty w celu pokrycia kosztów pracy rehabilitantów i wynajęcia sal.

Punktor   Wszystkie zajęcia prowadzone w fundacji trwaja 45 minut.

Punktor   Dla młodzieży i dzieci, które posiadają orzeczenia o niepełnosprawności,
          koszt jednej terapii wynosi 70 zł. Dla pozostałych 80 zł.

Punktor   Wystawiamy rachunki za przeprowadzone zajęcia.

Punktor   Dla rodzin pacjentów z niepełnosprawnością, borykających się z trudną sytuacją finsową przewidzane są zniżki. Osoby chcące z niej z korzystać proszone są o     napisanie podania do zarządu fundacji dołączając zaświadczenie o dochodach.