Ogłoszenie
Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w trudnej sytuacji materialnej, chcące skorzystać z terapii w naszych ośrodkach, mogą składać do naszej fundacji podanie o dofinansowanie zajęć. Do podania należy dołączyć oświadczenie o dochodach netto (średnia dochodów) członków rodziny z ostatnich 3-ech miesięcy oraz liczbę osób mieszkających wspólnie. Można przesłać pocztą lub na adres: aga.wiatr@wp.pl, bądź zostawić u swojego rehabilitanta w ośrodku.

Ruszamy od września

Serdecznie zapraszamy!
Wraz z rozpoczęciem pracy szukamy logopedów, neurologopedów i terapeutów wzroku. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysyłanie CV na adres aga.wiatr@wp.pUwaga! Fundacja "Krzyś" oficjalnie wraz z początkiem września otwiera drugą placówkę rehabilitacyjną przy Placu Legionów.
Serdecznie zapraszamy!

"Krzyś" też na Placu Legionów!

Nowy lokal już po generalnymym remoncie. Jednak czekamy na nowych pacjentów, aby móc rozpocząć zajęcia w drugim miejscu. Serdecznie zapraszamy!

Zapisy pod numerem: 888910807

Praca, praca

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

Fundacja Krzyś w związku z planowanym otwarciem drugiego punktu powiększa zespół terapeutów.

Poszukujemy :
- Fizjoterapeuty
- Terapeutów integracji sensorycznej
- Terapeuty AAC
- Terapeuty Wzroku

Prześlij swoje CV i parę słów o sobie na adres aga.wiatr@wp.pl lub zadzwoń
nr tel: 888 910 807

Ogłoszenie PEFRON 2018

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

"Nowy Sprzęt - Nowa Zabaw"

Dziękujemy Organizatorom Gali Sportów za umożliwenie przeprowadzenia zbiórki, Darczyńcom za datki oraz Wolontariuszom za poświęcony czas. Zebraliślimy 2585,92 zł + 4 EURO, pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do integracji sensorycznej m.in: huśtawki oraz materacy do sali rehabilitacyjne.

"Nowy Sprzęt - Nowa Zabawa"

W dniu jutrzejszym (piątek 20.05) podczas Gali Sportów w Hali Stulecia odbędzie się zbiórka dla naszej Fundacji pod hasłem: "Nowy Sprzęt - Nowa Zabawa". Zbieramy na nowy sprzęt rehabilitacyjny do nowego ośrodka.W dniu jutrzejszym (piątek 20.05) podczas Gali Sportów w Hali Stulecia odbędzie się zbiórka dla naszej Fundacji pod hasłem: "Nowy Sprzęt - Nowa Zabawa". Zbieramy na nowy sprzęt rehabilitacyjny do nowego ośrodka. Wpłat można dokonywać również na konto fundacji.

Wielkanoc

Wielkanoc tuż, tuż....

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja życzy.

Fundacja "Krzyś"
Piknik Motocyklowy

PIKNIK MOTOCYKLOWY RACING TEAM

W dniu 12.04.2015 r wzieliśmy udział w Imprezie Motocyklowej zorganizowanej przez ekipę RACING TEAM. Za zaproszenie bardzo dziękujemy, było to niesamowite przeżycie dla Naszych Podopiecznych.

Już niedługo w naszej galeri pojawią się zdjęcia z tego wydarzenia.

DniOtwarte

Dni otwarte

Drodzy Rodzice w dniach  23-27.03.2015 r będzie można skorzystać z bezpłatnej, specjalistycznej formy rehabilitacji systemem Krabat.

Obowiązuje rejestracja telefoniczna.