Nowy lokal już po remoncie!

Finalny stan lokalu nie byłby tak wspaniały, gdyby nie pomoc i gest z zewnątrz. Pragniemy przekazać serdeczne podziękowania za wsparcie dla:
-Pana Prezydenta Wrocławia za duże obniżenie czynszu;
-Firmy Ekoflor , Firmy Konstans , Darmar Dariusz Jaworski za przekazanie materiałów budowlanych;
- Firmy Tapipol za przekazanie wykładzin;
-Firmy Sp- Tech i Błażeja Skrzypiec, a także firmy budowlanej Dawida Plusy za pomoc w remoncie;
-Pana Andrzejowi Krawczyka oraz Roberta Strząbały za duże zaangażowanie w znalezienie darczyńców i położenie wykładzin;
-Wolontariuszy z Infor Poland.
Efekty są niesamowite! DFundacja „Krzyś” dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, chcąc poszerzyć swoją działalność rozpoczęła tworzenie nowego lokalu przy Placu Legionów we Wrocławiu. Przebudowa oraz prace remontowe trwały 1,5 roku. Ostatecznie osiągnęliśmy piękne efekty i z radością czekamy na nowych pacjentów.
-Pana Prezydenta Wrocławia za duże obniżenie czynszu;
- Firmy Tapipol za przekazanie wykładzin;
-Wolontariuszy z Infor Poland.
Efekty są niesamowite!  Więcej zdjęć na naszym facebooku.

Dziękujemy!

Wsparcie

W imieniu zarządu Fundacji na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Krzyś" oraz podopiecznych wraz z rodzicami, pragniemy podziękować za wsparcie finsowe udzielone naszej Fundacji.
Ten wspaniały gest wspiera nasze działania.
Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli zrealizować zakup specjalistycznego sprzętu terapeutycznego do ośrodka rehabilitacyjnego.

Lista sponsorów:

Profit Development SA – Złoty Sponsor i Partner Akcji, który wpłacił aż 100 tys. zł
Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja SA – Złoty Sponsor, który wpłacił 40 tys. zł

oraz

Volvo Polska, Temar De- weloper, Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspól- nicy sp. k., Dom Aukcyjny Dawro, Titanum sp. z o.o., fundacja Między Niebem a Ziemią, Cargill Poland sp. z o.o., Honorowy Konsulat Norwe- gii we Wrocławiu, Kancelaria Nota- rialna RBBM Robert Bronsz- tejn&Bartosz Masternak s. c., Ru- dy Consulting Sp. z o.o., Softlog sp. z o.o. sp. k., Archicom Holding sp. z o.o., Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości DOSPON, Artcom Systemy Radiokomunikacyjne, ho- tel Willa Odkrywców, Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszka Klusz- czyńska, Macków Pracownia Pro- jektowa sp. z o.o., Przedsiębior- stwo Handlowe KEY, Osiński i Syn sp. jawna, Multi Grupa, Rafin sp. z o.o. sp. k., Szkoła Języka Angielskiego International House, Alta Linguistic Szkoła Języków Obcych, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

DZIĘKUJEMY

W imieniu zarządu Fundacji na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Krzyś" oraz podopiecznych wraz z rodzicami, pragniemy podziękować Fundacji Potrafię Pomóc za sfinsowanie podjazdu.