Izabela Mandys-Szydłowska

Punktor  O mnie:

• Absolwentka podyplomowych Studiów Logopedycznych na UWr.

• Absolwentka studiów magisterskich Pedagogika ogólna oraz Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna na UWr.

• Kilka lat pracowała jako nauczyciel wczesnoszkolny w klasach 1-3. W tej chwili pracuje jako logopeda prowadząc zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju, m.in. terapię zaburzeń mowy i komunikacji językowej oraz ćwiczenia małej i dużej motoryki. Ukończyła kurs terapii ręki.

Punktor  Ukończone kursy i szkolenia:

• 2014 - Konferencja Szkoleniowa „Diagnostyka, terapia i wsparcie edukacyjne dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego", Fundacja Bonum Commune

• 2014 - „Diagnostyka i terapia neurologopedyczna zaburzeń funkcji oralnych w przebiegu pasażu pokarmowego oraz rozwoju komunikacyjnego", A. Łada, Fundacja „Promyk Słońca"

• 2012 - IV Szkolenie Logopedyczne „Zaburzenia mowy w świetle neurolingwistyki", Uniwersytet Wrocławski

• 2010 - Szkolenie „Terapia Ręki", Edukacyjno-Rehabilitacyjne Centrum Wspierania Rozwoju ACENTRUM

• 2006 - Warsztaty metodyczne „Radosne odkrywanie świata"

• 2005 - Szkolenie „Umiejętności radzenia sobie ze stresem", Stowarzyszenie APERIAMUS – Wspieranie Rozwoju Osobowego

• 2004 - Kurs Wychowawców placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, ODN „Oświata"

• 2004 - Program psychoedukacyjny w zakresie wiedzy dotyczącej uzależnień i umiejętności związanych z pomaganiem, Wojewódzka Przychodnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia WOTUW

• 2003 - Kurs „Elementy Muzykoterapii w pracy z dziećmi"

• 2002 - Szkolenie „Trening umiejętności psychospołecznych", Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii EVOLUTIO